Pane Okamuro, děkujeme!

3. října 2017 v 16:43 |  Ela a politika
Jedině SPD ve vládě může zajistit stabilitu, bezpečnost a prosperitu, přečetla jsem si na facebooku. Pan Okamura má recept na všechno. Zaplatí si za plakáty, kde říká jasné ne migraci a islámu a problém je vyřešen. Že nás to někoho nenapadlo dřív! Nemuselo to dojít takhle daleko. Až se čmoudi ve středozemním moři dozvědí, že je tu nechceme, hned svoje čluny obrátí zpátky ke břehům Lybie. Stejně tak jako afghánci, když uslyší rázné Okamurovo ne, zůstanou v Kábulu. Vždyť o těch bombových útocích co jsou tam prakticky na denním pořádku se tady skoro vůbec nepíše, tak co vůbec mají za problém. Beztak sem jdou jen znásilňovat naše ženy.

Vůbec nechápu, kde se v lidech bere tenhle způsob přemýšlení. Jak může někdo vůbec uvěřit tomu, že 12 (prokrindáčka dvanáct) uprchlíků zničí naši českou kulturu a potažmo celou civilizaci. Že je potřeba se bránit nejlépe kalašnikovem v každé rodině. Proč? A čemu to pomůže? Nechceme raději jít příkladem? Chovat se tak, že každý zatouží být jako my, dát si pivo a tlačenku, nestresovat se, nějak to vždycky zbastlit a vykládat si vtipy o Pepíčkovi? Nenechte se ovládnout strachem. Nenechte se zachvátit těmi nejjednoduššími emocemi.

Pan Okamura už jednu stranu založil. A tak nějak se stalo, že když z ní zmizely peníze, zmizel i pan O. Teď se blíží nové volby a pan Tomio si jde pro další státní příspěvek tou nejsnažší cestou. Poukazuje na NĚ, na ty, co za to můžou. Že je drahé máslo, že soused má lepší auto, že mi teče okap. Můžou za to čmoudi, na které se dávají peníze a na naše děti co? Na naše děti musíme sbírat víčka. Ale propáníčka, za to přece nemůžou čmoudi, za to můžou politici, kteří sedí v parlamentu a pan Okamura je jedním z nich. Když řeknete ne Islámu tak se nestane vůbec nic ať to řeknete vy, já nebo sám Karel Gott. Všem je to úplně jedno, takové řešení nikdy nefungovalo a fungovat nebude. Chcete důkaz? Zkuste říct ne svým nadbytečným kilům a sledujte co se stane. Vůbec nic. Stejně jako nám SPD nezaručí stabilitu, bezpečnost ani prosperitu. Budeme muset sami. A to je nepříjemné, člověk se u toho nadře a někdy to dokonce i bolí stejně jako hubnutí. Takže pane Okamuro, děkujeme, děte pryč.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama