Zamilovat se, ale do koho?

21. února 2017 v 21:24
Nevadí mi, že seš tlustá. Kdy se sejdeme? Pak se ke mně můžeš klidně nastěhovat, bydlím sám. Napsal mi nedávno další z mých seznamkových nápadníků. V minulém příspěvku jsem se rozepsala na téma, jak se zamilováváme, dnes chci psát o tom, do koho se zamilováváme.

Mému nápadníkovi je to vlastně jedno. Jsem volná, on taky tak proč se nepodělit o náklady na bydlení? On je muž, kterému chybí teplo domova, já žena, které chybí chlapská náruč, tak kde to vázne? Zádrhel je samozřejmě u mě, protože na seznamce hledám něco jinýho. Nestačí mi natrefit na muže, který zrovna hledá ženu. Potřebuju se zamilovat, potřebuju být tím druhým neodolatelně přitahovaná. Nejsem ani schopná pojmenovat důvody té přitažlivosti. Často se zamilovávám do nevhodných lidí, ze zcela nevhodných důvodů jako jsou třeba krásný modrý voči. Hypotézu, že za přitažlivostí stojí duševní a intelektuální souznění jsem už na základě testování definitivně vyvrátila. Teď hodlám testovat jiné, poněkud více fyzicky založené hypotézy. Do té doby než mě naplno zasáhne amorův šíp zůstávám sama.

Pro někoho je nepředstavitelné, že by nebyl ve vztahu. Karel už prostě nechce být sám a tak se rychle zamiluje do Božky, protože ta taky nechce být sama. Někteří z nás dokážou milovat bližního svého jako sebe samého ať už je ten bližní jakýkoli. Ani nemusí mít krásný modrý voči, může pít a hrát maty. Láska hory přenáší. Těžko říct, jestli je to stále láska. Příběhy týraných žen i mužů, kteří se jen špatně zamilovali, to dokládají zcela jednoznačně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama