Vztahové mapy

12. listopadu 2016 v 11:06
Ty víš která, ta odbarvená blondýna, co si vzala toho automechanika, jak se kvůli ní rozvedl s tou alkoholičkou co ta jejich dcera teď žije v Teplicích s tím instalatérem. Tak si představ, že toho jejího instalatéra potkala nejlepší kamarádka Marcelčiny tety s nějakou jinou ženskou!

Pro můj mozek je tohle naprosto přehledné schéma a ještě by byl schopen dodat, kde byla dotyčná alkoholička na léčení, jak jim tam vařili a s kým se seznámila. Včetně vzájemých vztahů těchto známostí z léčebny. Jasněže vím kdo.

Zapamatovat si spoustu informací o svých kamarádkách, jejich kamarádkách, manželech, dětech, kolezích z práce, pošťácích a vůbec o lidech a jejich vzájemných vztazích je pro mne jednoduché. Když mi však někdo popisuje, jak funguje karburátor nebo nejvýhodnější půjčka, mozek rezignuje. Ani se nesnaží o pochopení, protože nejspíš ví, že je to nad jeho síly.

Dlouho jsem sama sebe obviňvala z intelektuální lenosti, ale nakonec jsem si přece jen přiznala, že do tajů karburátru nikdy neproniknu. Můj mozek se specializuje na to, aby věděl kdo. Takže kdybyste někdy potřebovali poradit, kdo peče nejlepší větrníky, nebo koho si vzal před deseti lety spolužák vašeho kamaráda z vysoké, víte, koho se zeptat. Ale s karburátorem na mě nechoďte.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 12. listopadu 2016 v 11:55 | Reagovat

Někoho baví knihy a někoho drby :-D

2 Jarda Jarda | 22. listopadu 2016 v 23:49 | Reagovat

I já našel svou novou práci, najdi ji i ty http://www.personalistka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama