Hleddám štíhlou na cestu po Izraeli

4. listopadu 2016 v 16:13
Tvrdil inzerát na cestovatelské seznamce. Přemýšlela jsem, jak to pan inzerent myslel. Chce štíhlou ženu, aby mu nevytlačila z vířivky moc vody? Obává se, že by jeho společnice mohla zabírat zbytečně moc místa kdyby náhodou v Izraeli měli sdílet lože za účelem snížení nákladů? Je hubený a chce si od spolucestovatelky občas půjčit kraťásky a nebo tričko?

Já sama mám na spolucestovatele úplně jiné nároky. V první řadě by to měl být člověk spolehlivý a dochvilný. Když se domluvíme, že v šest odjedeme do Chorvatska, nechci, aby dorazil v devět s tím, že raději pojedem na Olšovec. Chci, abychom měli nějaká společná témata, nebo aspoň jedno. Chci aby se myl. Chtěla bych někoho k sobě věkem, protože mě nezajímá, že někdo píše písemku z dějáku ani co má starej Šmarda s prostatou. Já vím, jsem náročná.

Nakonec jsem na to přišla. Pán chce dámu na rukou nosit! To je jediné logické vysvětlení, kde mi štíhlost jako jediné kritérium při hledání spolucestovatele přijde opravdu opodstatněný. Že by můj ideální seznamovací inzerát zněl hledám svalnatého na společnou cestu životem?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama