Měsíce

11. října 2016 v 10:51 |  Ela hledá otce svých dětí
Největší deprese mám vždycky v říjnu. V říjnu slavím několikáté výročí svého singl života a je mně z toho smutno. Trvá to přibližně do půlky listopadu a pak už je mi smutno z toho, že budou Vánoce. To je pořád teplo rodinného krbu, nikdo by neměl být sám. A my co sami jsme tak jsme z toho špatní do půlky ledna kolikrát.

Únor je vůbec nejsmutnější měsíc, člověka už ta zima nebaví a do jara daleko. A když náhodou jaro příjde už v únoru, tak tomu stejně nikdo nevěří, chodí, kouká na oblohu přemýšlí, kdy už přijdou ty mrazy a všecko pomrzne a lidem se vrátí chřipky. V březnu je počasí kolikrát horší než v únoru, jen březen je delší, takže je vlastně ještě mnohem horší.

Pak je nejsmutnější měsíc květen. To se vedou řeči o měsíci lásky a když není, komu dát pusu pod rozkvetlou třešní, tak se kvůli tomu jeden trápí vlastně už od dubna.

V červnu to ale začíná být vážný. Je teplo, páry se vodí za ruce a hluboce si hledí do očí na zahrádkách restaurací. Plánují, kam letos na dovolenou. Karibik? Chorvatsko? Třeboň? Vy byste jeli taky, ale tak nějak nemáte s kým, takže se kvůli tomu trápíte v červnu, v červenci je to horší a v srpnu je to vůbec nejhorší.

V září se nad to konečně povznesete a vyrazíte si s kamarádkou do Luhačovic, nebo do Španělska nebo na Nový Zéland a na chvíli zapomenete, že po září zase příjde ten nemožnej říjen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 padesatka padesatka | E-mail | Web | 7. června 2018 v 19:45 | Reagovat

Ježíš, holka,
to je vážně strašný...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama