Měsíce

11. října 2016 v 10:51
Největší deprese mám vždycky v říjnu. V říjnu slavím několikáté výročí svého singl života a je mně z toho smutno. Trvá to přibližně do půlky listopadu a pak už je mi smutno z toho, že budou Vánoce. To je pořád teplo rodinného krbu, nikdo by neměl být sám. A my co sami jsme tak jsme z toho špatní do půlky ledna kolikrát.

Únor je vůbec nejsmutnější měsíc, člověka už ta zima nebaví a do jara daleko. A když náhodou jaro příjde už v únoru, tak tomu stejně nikdo nevěří, chodí, kouká na oblohu přemýšlí, kdy už přijdou ty mrazy a všecko pomrzne a lidem se vrátí chřipky. V březnu je počasí kolikrát horší než v únoru, jen březen je delší, takže je vlastně ještě mnohem horší.

Pak je nejsmutnější měsíc květen. To se vedou řeči o měsíci lásky a když není, komu dát pusu pod rozkvetlou třešní, tak se kvůli tomu jeden trápí vlastně už od dubna.

V červnu to ale začíná být vážný. Je teplo, páry se vodí za ruce a hluboce si hledí do očí na zahrádkách restaurací. Plánují, kam letos na dovolenou. Karibik? Chorvatsko? Třeboň? Vy byste jeli taky, ale tak nějak nemáte s kým, takže se kvůli tomu trápíte v červnu, v červenci je to horší a v srpnu je to vůbec nejhorší.

V září se nad to konečně povznesete a vyrazíte si s kamarádkou do Luhačovic, nebo do Španělska nebo na Nový Zéland a na chvíli zapomenete, že po září zase příjde ten nemožnej říjen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama